Kempisch Landvarken wint twee keer goud op Slavakto
"Met een bekroning laten we zien dat we de lekkerste ambachtelijke producten verkopen", vertelt John met enige trots. Het bedrijf deed mee met Ambroos hammen en Kempische Plaathammen. Deze ham wordt gemaakt van het kempisch landvarken, die gepekeld wordt met zeezout en kruiden. Daarna worden de hammen een periode van 10 maanden gerijpt.
Tijdens de wedstrijden worden de producten beoordeeld op uiterlijk, geur, smaak en mondgevoel. De inzendingen van Kempisch Varken kregen de gouden plak uitgereikt.
John sluit af met een uitnodiging voor de AGF Detail (29-30 september): "Daar staan het Kempisch Landvarken en het Bommels boerke samen in de stand, om zo elkaar te versterken en de bezoekers van de beurs extra te laten genieten van onze heerlijkheden. Bommels Boerke is onderranden bekend van de biologische maaltijd sauzen."
Meer informatie: www.kempischlandvarken.nl