Biologisch is het snelst groeiende segment in de voedingsbranche. Bionext draagt daar stevig aan bij, samen met de aangesloten verenigingen Biohuis (boeren en tuinders), VBP (producenten en handel) en de Biowinkelvereniging (winkeliers). "Met opvallende publieksacties, zoals 'Biologisch lekker natuurlijk' en 'Hart voor biodiversiteit, geen octrooi op leven' bereiken we een breed publiek", vertelt Bavo van den Idsert, directeur van Bionext.
Als u een beeld wilt krijgen van de recente activiteiten van Bionext, blader dan eens door dit digitale jaarverslag heen.
"Voor 2015 zijn de verwachtingen hoog gespannen. Bionext gaat uit van een nieuwe groeispurt voor biologisch, bijvoorbeeld door de assortimentsuitbreiding bij reguliere supermarkten. Samen met EKO, de aangesloten verenigingen, maatschappelijke organisaties en bedrijven werken we door aan verdere verduurzaming van de sector. Uw inbreng en betrokkenheid blijft hierbij zeer waardevol."

Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- Patty Brard weggestuurd van bio-boerderij op Ibiza
- Tweede Kamer: "Ondersteun biologische koplopers in stikstofaanpak"
- Fotoreportage: Jubileumjaar De Groene Passage feestelijk afgetrapt met Zomermarkt
- Anders Invest Food & Agri fonds participeert in Horizon Natuurvoeding
- De Speld steekt de draak met biologisch
Top 5 - afgelopen maand
- In memoriam: Frans baron van Verschuer
- "We zeiden tegen elkaar: als we dit doen, dan gaan we voor 100% biologisch"
- John Arink gaat discussie aan met Henk Bleker bij Humberto op RTL4
- Patty Brard weggestuurd van bio-boerderij op Ibiza
- Ronald van Marlen spreekt Rabobank-aandeelhouders aan op verantwoordelijkheid voor 'landbouwpuinhoop'
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-07-05 Onderzoek brengt de kansen in kaart voor mengteelt van tarwe en veldboon
- 2022-07-04 Johan Remkes wordt gespreksleider; LTO rekent op bemiddelaar
- 2022-07-04 "We plegen roofbouw op de aarde, en dat wordt maar een klein beetje via belastingen gecorrigeerd"
- 2022-06-30 Tweede Kamer: "Ondersteun biologische koplopers in stikstofaanpak"
- 2022-06-29 Eerste hide&b cabin verlaat de fabriek
- 2022-06-28 "Wij komen langzaam uit de 'Biomarkt-patstelling' en dat is goed nieuws!"
- 2022-06-28 IFOAM gaat pleiten voor nationale invulling van de extra voorwaarden van het nieuwe GLB
- 2022-06-27 Extra aandacht voor nieuwe verdienmodellen bij vierde editie van Boerenversneller
- 2022-06-27 Genomineerden BioVLAM 2022: Bio-Planet, Brouwerij 3 Fonteinen, De Zuivelarij, Rawijs en Vitaetom
- 2022-06-27 Skal constateerde in 2021 geen enkele non-conformiteit bij 67% van de gecertificeerde bedrijven
- 2022-06-24 Toast op 5 jaar BioAcademy en 15 jaar BioVelddag
- 2022-06-20 Tienduizend mensen demonstreren tijdens Klimaatmars in Rotterdam
- 2022-06-20 Land van Ons helpt biologische boer in Hasselt aan opvolger
- 2022-06-20 Fotoreportage jubileumfeest BioNederland
- 2022-06-20 Viering 40-jarig jubileum CLM
- 2022-06-20 Vlaamse bio-sector gaat voor 25% ambitie
- 2022-06-16 Demodag onderstreept de potentie van mengteelt
- 2022-06-16 Hoe zorg je ervoor dat je kind gezond eet?
- 2022-06-16 Ronald van Marlen spreekt Rabobank-aandeelhouders aan op verantwoordelijkheid voor 'landbouwpuinhoop'
- 2022-06-15 Samen tegen Voedselverspilling wint WUR Impact Award 2022