Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

RTL 4 richt spotlight op Bio+ producten

Bio+ maakt lekkere producten van natuurlijke komaf. Meer dan 300 artikelen, voor alle eetmomenten van de dag, beschikbaar en bereikbaar voor iedereen. Informatie-voorziening over biologisch is daarbij van groot belang. Daarom heeft Bio+ een aandeel in het RTL 4 programma 'Ik zou wel eens willen weten'. Hierbij worden in zes afleveringen vragen van consumenten over verschillende Bio+ producten behandeld. Consumenten kunnen hun vraag over de Bio+ producten insturen via www.bio-plus.nl/izweww. Daarmee maken zij kans op een Bio+ boodschappenpakket ter waarde van 25 euro en wellicht deelname aan het tv programma. De eerste uitzending is 8 februari aanstaande om 11:00 uur, met een herhaling op zaterdag 14 februari om 11:00 uur.

Interactie

Consumenten kunnen hun prangende vragen over Bio+ olijfolie, cherrytomaten, zalm, kipfilet, yoghurt of eieren insturen. Op deze website zijn de uiterste inzenddata te vinden. Per product wordt er een vraag geselecteerd die in het RTL 4 programma 'Ik zou wel eens willen weten' wordt beantwoord. Dit maakt het geheel interactief wat relevant is voor Bio+. "Wij vinden het van belang dat consumenten mee kunnen denken met Bio+ zodat ze het gevoel krijgen dat Bio+ ook 'van hen' is. Bovendien is het noodzakelijk om vragen van consumenten over biologisch en specifiek Bio+ producten te beantwoorden. In de praktijk blijkt dat nog lang niet iedereen goed weet wat biologisch nu precies is. Door deze kennis bij te brengen, kan men ook bewuster aankopen doen in de supermarkt", aldus Henk Gerbers, voorzitter Stichting Merkartikel Bio+.


Prijzen

In totaal worden twaalf Bio+ boodschappenpakketten ter waarde van € 25,- verloot onder consumenten die een vraag hebben ingestuurd. Zes pakketten voor de vragenstellers die in het tv programma komen en zes voor de overige vragenstellers. Daarnaast worden onder alle personen die de berichten over de actie hebben gedeeld op Facebook en Twitter (#izweww) ook nog eens zes Bio+ boodschappenpakketten verloot.


Ik zou wel eens willen weten

'Ik zou wel eens willen weten' is een nieuw informatief TV-programma voor zeer leuke nieuwsgierige mensen die samen met presentator Frank Derijcke op zoek gaan naar interessante en verrassende antwoorden. In het programma wordt hiervoor experts van een bedrijven bezocht. Het antwoord wordt zo visueel en begrijpelijk mogelijk uitgelegd. Op deze manier wordt het antwoord van de kijker duidelijk. In elke aflevering krijgen 4 à 5 vragenstellers een antwoord op hun vraag. Er worden nu 6 afleveringen gemaakt.
 

Bio+

Bio+ biedt met meer dan 300 lekkere biologische producten van natuurlijke komaf een oplossing voor ieder eetmoment. Producten van Bio+ zijn inmiddels verkrijgbaar bij meer dan 2.500 supermarkten.
Publicatiedatum: