Afgelopen maandag, 17 november, vond in Kamerik de jaarlijkse kerstproeverij van Kroon Biologische Verswaren en Natudis plaats. Een jaarlijks terugkerende festiviteit waarbij het draait om de samenwerking tussen producent, groothandel en winkel. In een landelijke sfeer, presenteerden Kroon en Natudis gezamenlijk met leveranciers welke bijzondere producten zij te bieden hebben voor de consument.
Voorafgaand aan de proeverij vond de bijeenkomst plaats voor de Natuurwinkel-ondernemers en groothandelsklanten waar uitleg werd gegeven aan de nieuwe communicatiemiddelen: promotieplannen en andere zaken belangrijk in de relatie tussen groothandel, winkel en franchiseorganisatie. Pieter Vroegop opende de middag met de uitleg over het moederbedrijf Vroegop Ruhe & Co en kon iedereen hiermee duidelijk maken hoe goed Natudis en Kroon passen bij deze familie. Marcel Kramer, de nieuwe verkoopmanager van Natudis, stelde zich voor aan de ondernemers en ontvouwde de plannen voor de toekomst.
Als opmaat voor de proeverij kregen Ellen Folkersma en Yuri Blanken, verantwoordelijk voor het assortiment van respectievelijk Natudis en Kroon, de gelegenheid de mensen een kijkje te bieden in de opbouw en structuur van verschillende productgroepen op merkgebied en inkoop.
Hoe belangrijk het persoonlijke contact tussen de schakels in de keten is voor onze sector werd bevestigd door het enthousiasme van zowel de leveranciers als de winkeliers op de proeverij. De verbinding die gelegd wordt door het laten proeven van de heerlijke producten in een ongedwongen sfeer.
Kortom, Natudis en Kroon hebben alles in huis voor de komende feestdagen.
Voor meer informatie: www.natudis.nl en www.kroonbiologisch.nl
Abonneren
Vacatures
Proeverij van de Natuur - feestje voor producent, groothandel en winkel
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-25 De Vlierstee viert 45-jarig bestaan
- 2023-09-22 Alnatura wint award voor beste AGF-afdeling
- 2023-09-21 Mijnbiowinkel.nl gelanceerd: locatiezoeker voor dichtstbijzijnde biologische winkel
- 2023-09-20 Aardappelen van PLUS standaard biologisch
- 2023-09-18 Leveranciersdag Udea zorgt voor verbinding in de keten
- 2023-09-18 Studie naar de markt voor biologische levensmiddelen in Duitsland
- 2023-09-15 Albert Heijn lanceert magazine over biologisch
- 2023-09-14 Bijna een kwart van de Nederlandse consumenten bezoekt andere supermarkt op basis van aanbieding
- 2023-09-14 Solidare Natuurvoeding sluit de deuren
- 2023-09-14 dennree investeert ongeveer 18 miljoen euro in loonsverhogingen
- 2023-09-13 "Levensmiddelen worden niet meer goedkoop..."
- 2023-09-13 Omzet biologisch keurmerk met 8,3 procent gegroeid
- 2023-09-12 Meer dan 32% van de Fransen kan zich geen 3 maaltijden per dag veroorloven
- 2023-09-12 "Mensen fietsen toch om voor een onafhankelijke natuurvoedingswinkel"
- 2023-08-31 Mijnbiowinkel.nl moet meer zichtbaarheid creëren bij een groter publiek
- 2023-08-30 "Moeilijk om nieuwe klanten te overtuigen"
- 2023-08-29 Luca Radau treedt toe tot de raad van bestuur van SuperBioMarkt
- 2023-08-28 "Consument begrijpt biologisch niet"
- 2023-08-28 'Zie dat je supermarkt maar eens doen'
- 2023-08-24 Picnic opent grootste hub in Nederland