Dr. Hauschka en Piece of Health organiseren op 22 en 23 november een weekend vol ontspanning, inspiratie en informatie voor kanker en ex-kankerpatiënten. Deze Lifestyledagen vinden plaats op het Dr. Hauschka-hoofdkantoor in Rijswijk.
Als je kanker hebt of hebt gehad, dan heeft dat natuurlijk een enorme impact op je lijf, maar ook mentaal en emotioneel doet het veel met je. Sophia van Sorgen, oprichter van Piece of Health, weet daar alles van. Ze kreeg namelijk zelf twee keer kanker. Toen ze voor de tweede keer ziek werd, besloot ze haar levensstijl drastisch om te gooien. En met succes. Nu is ze gezond en gelukkig en zet ze haar kennis en ervaring in om andere patiënten te begeleiden tijdens en na het genezingsproces. Met Piece of Health organiseert ze workshops, retreats en individuele coaching.
Tijdens de Lifestyledagen deelt ze in een lezing haar persoonlijke verhaal en geeft ze een workshop over voeding en detoxen. Er is namelijk zo ontzettend veel wat je, eventueel naast je behandeling, zelf kunt doen om het zelfhelende vermogen van je lichaam te versterken en je genezingsproces te ondersteunen. Het is wel heel belangrijk dat dit zorgvuldig gebeurd. Kanker is een complexe ziekte en je behandeling, zowel medisch als complementair behoort afgestemd te worden op jouw persoonlijke situatie.
Vertrouwen op de innerlijke kracht, dat is ook het unieke van Dr. Hauschka. De huid- en lichaamsverzorgingsproducten bevatten heilzame plantenextracten. Bovendien gaat Dr. Hauschka ervan uit dat je huid het vermogen heeft zichzelf te verzorgen en te herstellen. Vandaar dat Piece of Health en Dr. Hauschka elkaar een warm hart toedragen, en elkaar willen aanvullen en versterken tijdens de Lifestyledagen. De aanwezige Dr. Hauschka Therapeuten geven deze dag gratis behandelingen en gezichtsverzorgingsworkshop. De benadering van Dr. Hauschka is holistisch. Jarenlange medische kennis en ervaring wordt toegepast in de ontwikkeling van cosmetica en make-up die een bijdrage levert aan een natuurlijk gezonde huid.
Kun jij als kanker of ex-kankerpatiënt wel wat positieve inspiratie gebruiken of heb je een vriendin, moeder, zus, buurvrouw of tante die je een inspirerende en ontspannen dag gunt? Meld jezelf of de ander dan aan via aanmeldingen@dr.hauschka.nl voor vrijdag 14 november. Je krijgt dan snel bericht of je bent uitgenodigd voor de Lifestyledagen in Rijswijk.
Ook in de rest van Nederland en België doet een groot aantal Dr. Hauschka Therapeuten mee aan dit initiatief en verzorgt gratis behandelingen speciaal ontwikkeld voor (ex)kankerpatiënten. Kijk op www.dr.hauschka.com/NL welke therapeuten bij jou in de buurt meedoen. Je kunt jezelf of een vriendin of familielid aanmelden. Je krijgt van de betreffende therapeut dan zo snel mogelijk reactie.

Abonneren
Vacatures
- Rozenplanner
- Ervaren Internationaal Salesmanager
- Int. Product- en Cropspecialist Propagation (opkweek)
- (Jr.) Specialist Duurzaamheid en Data
- Junior Kwaliteitscontroleur
- Productieleider
- Salesmanager substraten West-Europa
- Manager Quality Assurance (QA)
- Accountmanager Data Management - Agri
- Head Grower Greenhouse Canada
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- PFAS gevonden in biologische eieren in Denemarken
- Uniek korte-keten-concept van graan tot brood gepresenteerd
- Biologische sector is ondanks grote uitdagingen positief gestemd
- "Wij maken bio-pindakaas met hart en ziel, daarom maken wij kans tegenover het grote geld"
- Minister van der Wal enthousiast over stikstofplan Joost Samsom
Top 5 - afgelopen maand
- HAK zet in op 100% biologische productie
- Fotoreportage Biobeurs: wennen in Den Bosch
- "Regeneratieve landbouw is keiharde greenwashing door multinationals"
- Verdienmodellen en de wereld op z'n kop
- "De bio-sector is niet welkom onder alle deskundigen en organisaties die voor deze ronde tafel zijn uitgenodigd"
Dr. Hauschka & Piece of Health Lifestyledagen op 22 en 23 november
Samen aandacht voor kanker
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-02-01 Vraag naar biologische paddenstoelsupplementen blijft toenemen
- 2023-01-05 Van kruidenwinkel naar wereldwijde distributie: 50 jaar Urtekram
- 2023-01-04 Verzorgingsmerk plant 814 bomen met verkoop duurzame cosmetica
- 2022-12-23 Mattisson introduceert 14 biologische tincturen
- 2022-12-09 INIKA en WAAR organiseren #lashwithNOtrash inzamelingsactie voor Plastic Soup Foundation
- 2022-12-07 Vitamine C ontmoet Q10 in de nieuwe gezichtsverzorging van lavera
- 2022-12-05 Nieuw van Seepje: 100% natuurlijke handzeep mét navulling
- 2022-11-24 Nu ook een biobased opzetborstel voor Philips Sonicare
- 2022-11-10 Model Hailey Bieber zweert bij Weleda Skin Food Moisturizer
- 2022-10-28 (h)Eerlijk pakket voor winnaars Nationale Postcode Loterij
- 2022-10-25 The Green Lab Co. presenteert Refill & Remix handzeeptabletten
- 2022-10-19 Denns BioMarkt voert prijsverlaging door om menstruatiearmoede aan te pakken
- 2022-10-17 Nieuw: Duurzaam Schoon Bibliotheek
- 2022-10-12 Gloednieuw Health Experience Centre op de Veluwe opent 20 oktober
- 2022-10-05 Urtekram speciaal-shampoos in opgefriste jas
- 2022-09-23 "Als vrouwen het eenmaal geprobeerd hebben, zijn ze om"
- 2022-09-23 Plasticvrije amenity kit voor KLM's premium economy class passagiers
- 2022-09-23 Nieuwe gecertificeerd natuurlijke body washes
- 2022-09-20 "We blijven onze boodschap op nieuwe laagdrempelige manieren uitdragen"
- 2022-09-19 Limited Edition Aroma Shower Comfort nu verkrijgbaar