De Wageningse bio-speciaalzaak Lazuur Food Community is op 16 mei 2014 weer groots vertegenwoordigd bij de Grenada Chocoladekaravaan. Een team van klanten en medewerkers zal de Grenada chocolade per fiets vervoeren van Amsterdam naar Wageningen, waar naast Lazuur Food Community ook importeur el Sauco is gevestigd. Deze chocolade is vanuit de Cariben verscheept naar Amsterdam met het Nederlandse zeilvrachtschip Tres Hombres. Onderweg worden enkele andere winkels langs de route per fiets beleverd.
Grenada chocolade is een unieke biologische tree-to-bar chocolade die kleinschalig gemaakt wordt op het Caribische eiland met behulp van zonne-energie. Vier repen van 60 tot 100% cacao, een reep met knapperige versgebrande stukjes cacaoboon en zelfs een reep met Caribisch zeezout. Ook produceren zij heerlijke aromatische cacaopoeder.
In het kader van de Grenada Chocoladekaravaan wordt de film: 'Nothing Like Chocolate' vertoond in het Heerenstraattheater in Wageningen op dinsdag 13 mei.
Het zeilvrachtschip Tres Hombres zal van 9 tot 16 mei te bezichtigen zijn bij de IJkantine op het NDSM-terrein in Amsterdam Noord. Fietsers van de Chocoladekaravaan vertrekken daar op 16 mei om 10:00 uur naar winkels in het hele land. Kijk op www.chocoladeboot.nl.
Geïnteresseerd in de wederverkoop van Grenada chocolade? Mail dan naar sales@elsauco.biz. Wilt u zelf per fiets chocolade naar klanten brengen? Mail dan naar fiets@chocoladeboot.nl.
Abonneren
Vacatures
Grenada chocolade per fiets vanuit Amsterdam naar Wageningen
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-12 Suikervrije biologische chocoladereep met karamel zeezout smaak geïntroduceerd
- 2023-09-07 Bio-volkorenpasta geschonken aan Voedselbank
- 2023-09-01 "Wij zitten in het segment dat een euro meer voor goede kwaliteit prima is, ook voor biologisch"
- 2023-08-31 "Je kunt veel meer met notenpasta's dan je in eerste instantie denkt"
- 2023-08-23 Test met Nederlandse bio-chocolade zonder toegevoegde suikers of zoetstoffen bij Denn's BioMarkt
- 2023-08-22 Verdere prijsstijging olijfolie verwacht vanwege lagere beschikbaarheid
- 2023-08-17 "De boeren waar Chocolatemakers mee werkt, kennen zelf het gehele proces"
- 2023-08-16 "Voor onze ambachtelijke gerookte amandelen heb ik een wachtlijst opgesteld"
- 2023-08-11 Cacaoboeren in Sierra Leone verhogen productie zonder bossen te kappen voor nieuwe percelen
- 2023-08-08 Bulgaars bio-chocolademerk verkent kansen in de Benelux
- 2023-07-21 Nieuw: Piadine Toast, 'tosti Italiaanse stijl'
- 2023-07-21 Nu verkrijgbaar: Pad Thai-noedels en Vietnamese vermicellinoedels
- 2023-07-20 Naar bio-popcorn graaien in XL grijpmachine
- 2023-07-13 Nieuw: Siciliaanse bio-pasta in voordeelverpakkingen
- 2023-07-13 "Verdere uitbreiding van de lijn met minibulkverpakkingen van 1 kilogram"
- 2023-07-11 Turkse bio-hazelnoten vanaf nu in papieren zakken en kartons verscheept
- 2023-07-03 Groentecrackers geven extra kleur aan de lunch
- 2023-06-26 Nieuwe raw honing: Mielbio Acacia
- 2023-06-21 Een einde maken aan de onnodig lange reis van cashewnoten
- 2023-06-19 Nieuwe special: chips met truffelsmaak