Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Microvergister draagt bij aan totaalconcept op melkvee- en zuivelbedrijf
Open dag op Den Eelder: 29 juni
Sinds december 2012 draait de Microferm mestvergistingsinstallatie op het melkvee- en zuivelbedrijf den Eelder van de familie van der Schans in Well. Op den Eelder worden vijfhonderd koeien gemolken. Alle melk van de eigen koeien wordt verwerkt tot echte Boerderijzuivelproducten, die rechtstreeks geleverd worden aan supermarkten en speciaalzaken. De mestvergister sluit de energiekringloop. De mest van de koeien gaat in de vergister en levert warmte en groene energie aan de boerderij en de zuivelproductie. "Wij gaan voor een totaalconcept", zegt Ernst van de Schans. Op 28 juni is de officiƫle opening voor genodigden.
Op zaterdag 29 juni zijn Boeren, Burgers en Buitenlui van harte welkom tussen 10:00 uur en 17:00 uur op:
Melkvee- en zuivelbedrijf Den Eelder Molenachterdijk 3 5325 KL Well
U kunt dan de melkvee- en de zuivelafdeling en natuurlijk de microvergister bezichtigen. Voor de kinderen zijn er leuke activiteiten.