De nieuwe tassencollectie combineert duurzaamheid met een modern design en laat met charmante vormen zien hoe PET-materiaal opnieuw geïnterpreteerd kan worden.
De samenleving verandert: de toenemende globalisering en digitalisering veranderen de levensomstandigheden en de eisen die gesteld worden aan producten en het gebruik ervan. Tegelijkertijd verlangen de mensen naar waarden en individualiteit. Duurzaam zakendoen en milieubewustzijn worden daarom steeds belangrijker.
Ook het familiebedrijf Roeckl is zich bewust van deze ecologische verantwoordelijkheid en zet daarom met de nieuwe tassenlijn 'Bottle Bag' niet alleen maar een modieus statement. De milieuvriendelijke 'Bottle Bag' is gemaakt van gerecycled PET, waarmee Roeckl het recycleproces op een intelligente manier omdraait: een tas gemaakt van een fles! De klassieke, sportieve tassenlijn wordt gekenmerkt door de charmante vormen, het zeer lichte gewicht en de vele verschillende kleuren en formaten. De tassen zijn zeer ruim en sterk en het aantal kleuren waarin de tassen verkrijgbaar zijn laat aan niets te wensen over: van zomers wit, een zonnige mangotint, fris limoengroen, weelderig junglegroen, ossenbloedrood, donker maritiemblauw, stralend watervalblauw en klassiek olijfbruin tot een kleurrijke vlinderprint. Daarnaast zijn de tassen in zes praktische formaten verkrijgbaar, van make-uptasje tot weekendtas. Dit maakt ze de perfecte begeleiders voor elke situatie.
De canvas tas van gerecycled PET heeft een prachtige kleur, is opvouwbaar en afwasbaar en wordt gecombineerd met elementen van plantaardig gelooid kalfsleer. Daarnaast zorgt de afneembare draagriem voor een optimaal draagcomfort, zelfs als de tas zwaar beladen is.
De nieuwe tassencollectie 'Bottle Bag' is vanaf januari 2013 verkrijgbaar in geselecteerde speciaalzaken en in de online shop op www.roeckl.com.
Bottle Bag – de nieuwe milieubewuste tassenlijn van Roeckl
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-12-06 Zwitserse bio-groententeler neemt nieuw pakstation in gebruik
- 2023-12-06 Vandersterre en Landgoed Mariënwaerdt slaan handen ineen
- 2023-12-04 Samenwerking met lokale bedrijven resulteert in zingevende dagbesteding
- 2023-12-01 Nieuwe directeur-generaal Agro bij LNV aangesteld
- 2023-12-01 Healthy Food Coalition van start
- 2023-11-30 "Met 100 procent biogas konden we het grootste deel van onze logistieke emissies besparen"
- 2023-11-29 Nieuw faillissement in Hartmanzaak na streep door verkoop in 2017
- 2023-11-29 "Voor veel klanten op de verre bestemmingen verzorgen wij het totaalassortiment"
- 2023-11-28 Grasdrogerij Groenvoer Opeinde is gestopt
- 2023-11-28 LTO start benoemingsprocedure voor nieuwe voorzitter
- 2023-11-28 Slim biologische zaden inkopen
- 2023-11-27 Frigo opent multimodaal koel- en vrieshuis in Moerdijk
- 2023-11-27 Ekoto, Mama's Maaltijden en Tommy Tomato verkozen tot Foodhelden van 2023
- 2023-11-23 Jubileum Crown of Holland: 10 jaar toewijding aan biologische cacaoverwerking
- 2023-11-22 Piet Pannekeet laat JASA met een gerust hart achter
- 2023-11-22 Henk Smith is nieuwe vicevoorzitter BoerenNatuur