Nature & More, het transparantiesysteem van biologische groente- en fruithandelaar Eosta, is genomineerd voor de Duitse Ecocare Awards. De prijs wordt op maandag 24 september uitgereikt op de InterMopro/InterCool/InterMeat vakbeurs in Düsseldorf, een van de grootste vakbeurzen voor supermarkten ter wereld.
De Ecocare Awards worden uitgereikt aan het meest overtuigende duurzaamheidsconcept in drie categorieën: Product, Project en Proces. Nature & More is een van de drie genomineerden in de categorie Project. Het duurzaamheidsgehalte wordt zowel op economische, ecologische als sociale aspecten beoordeeld.
Nature & More is het 'trace & tell'-merk van Eosta. Via een codesticker op biologische groente en fruit kan de consument informatie opzoeken over de integrale duurzaamheidsprestaties van de betreffende teler.
Kijk voor meer informatie op: www.natureandmore.com.

Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- "De bio-sector is niet welkom onder alle deskundigen en organisaties die voor deze ronde tafel zijn uitgenodigd"
- Eosta overgenomen door Anders Invest
- "High oleïc pinda's bevatten meer goede vetten dan andere pinda's"
- In huisstof op boerderijen zitten grote aantallen bestrijdingsmiddelen, blijkt uit nieuw onderzoek
- Lidl zet in op biologische huismerken
Top 5 - afgelopen maand
- HAK zet in op 100% biologische productie
- Fotoreportage Biobeurs: wennen in Den Bosch
- "Regeneratieve landbouw is keiharde greenwashing door multinationals"
- "De bio-sector is niet welkom onder alle deskundigen en organisaties die voor deze ronde tafel zijn uitgenodigd"
- Verdienmodellen en de wereld op z'n kop
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-02-08 Eerste export bio-druiven uit Peru
- 2023-02-08 Upcycling van geredde 'afgekeurde' bananen tot bananenpuree in Geldermalsen
- 2023-02-08 Richtlijnen goede voeding gelden ook voor mensen met hart- en vaatziekten
- 2023-02-08 Hak zet Zeeuwse telers voor het blok: alle groenten en peulvruchten binnen vijf jaar biologisch geteeld
- 2023-02-07 "We hebben de oogst vervroegd om de vrieskou voor te zijn"
- 2023-02-07 Biologische lijn Jongens van de Klei steunt vogelonderzoek
- 2023-02-07 DaVida: Succesvol Moncada-mandarijnenseizoen
- 2023-02-03 "Vanaf maandagmorgen is het helemaal losgegaan op de uienmarkt"
- 2023-02-03 "Gaat de basisprijs niet omhoog, dan is dit, vrees ik, de laatste generatie lokale telers"
- 2023-02-03 "Gedroogde paddenstoelen zijn lang houdbaar en kunnen heel goed bewaard worden"
- 2023-02-02 Beperkte vraag naar biologische peren van overzee
- 2023-02-01 "De prijs van biologische amandelen is fors gedaald"
- 2023-02-01 Nieuwe vereniging Bioplant geeft de biologische akkerbouw een nationale stem
- 2023-02-01 Verkoop biologische AGF in de VS daalde in volume in 2022
- 2023-01-31 "De bio-sector is niet welkom onder alle deskundigen en organisaties die voor deze ronde tafel zijn uitgenodigd"
- 2023-01-30 "We willen export van bio-appelen verder ontwikkelen"
- 2023-01-27 "Als de biologische appelverkoop niet stijgt, zullen we onze Jonagold nooit verkocht krijgen"
- 2023-01-27 "Nu ook Turkse bio granaatappelen"
- 2023-01-26 "Het biologische Primofiori seizoen verlengen kan de terugval in Verna compenseren"
- 2023-01-26 Zorgt een gezonde landbouwgrond ook voor gezonde darmen?