Miny ter Halle uit Rijssen heeft vorige week een rundvleespakket met vlees van Brandrood rund ontvangen uit handen van Francine van Rossem, bestuurder van Stichting Natuurboer uit de Buurt. Miny ontving het pakket als winnaar van een verloting tijdens het voedselevenement Terra Madre afgelopen voorjaar in Olst.
De boeren van Stichting Natuurboer uit de Buurt stonden op Terra Madre om aandacht te vragen voor hun producten. De leden van Stichting Natuurboer uit de Buurt zijn biologische boeren en noemen zichzelf 'natuurboeren'.
Miny ter Halle toonde zich een gelukkige winnaar van het vleespakket dat was samengesteld door natuurboer Berrie Klein Swormink in Lettele. "Dit past prima bij mij. Ik koop veel biologische en fairtrade producten. Vlees van de kiloknaller is aan mij niet besteed", aldus Miny. "Voor mij is het belangrijk dat dieren een goed leven hebben. Kalfjes horen bijvoorbeeld op te groeien bij hun moeder."
Prijswinnaar Miny kondigde aan dat ze het vleespakket gaat delen met haar twee dochters Marieke en Karin. "Zij hadden me uitgenodigd voor een bezoek aan Terra Madre, dus de gewonnen prijs delen we samen. Dochter Karin is diƫtiste en van haar weet ik dat een stukje biologisch rundvlees op zijn tijd heel goed past in een gezond voedingspatroon."
Meer informatie over de natuurboeren is op www.natuurboeren.nl te vinden.
Bron: Salland Centraal
"Stukje biologisch vlees past goed in gezond voedingspatroon"
Winnares rundvleespakket van Stichting Natuurboer uit de Buurt bekend
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-05-25 Nieuwe webshop heeft biologisch vlees in de kuib
- 2022-05-18 Nieuw handboek geeft maatregelen voor diergezondheid en milieu in de biologische varkenshouderij
- 2022-05-17 Maatschap Boerrigter Bio wint Agroscoopbokaal Biologisch
- 2022-05-16 Eerste Belgische varkens geleverd aan De Groene Weg
- 2022-05-11 Tweede Kamer stemt tegen motie over vleestaks
- 2022-04-29 Zo worden stierkalfjes grootgebracht
- 2022-04-19 De Groene Weg in de prijzen met commercial
- 2022-03-31 Kiest u voor gefermenteerd voer voor uw varkens?
- 2022-03-23 "We kunnen het schaarse graan beter aan mensen geven dan aan dieren in de bio-industrie"
- 2022-03-18 Bio-varkenshouders koude vriescel van -40 graden in
- 2022-03-18 BioForum wil nood aan microslachthuizen in kaart brengen
- 2022-03-17 Boeren met Jersey koeien, kalfjes en stierkalveren wisselen ervaringen uit
- 2022-03-09 Biologische varkens in het Jeugdjournaal
- 2022-03-08 Eco Fields wordt Farm Fields
- 2022-03-04 Van 900 naar 1300 biologische vleesvarkens met nieuwe stal
- 2022-02-25 Vlaanderen: Welke impact heeft het PAS-akkoord op de biosector?
- 2022-02-23 TAPP Coalitie blij met steun Rabobank voor eerlijke vleesprijs
- 2022-02-07 "Het eerste volledige jaar dat we biologisch zijn"
- 2022-02-03 "Prijs van vlees zou vanwege milieu-impact 20 tot 60% hoger moeten zijn"
- 2022-01-28 "We willen geen vlees weggooien, daar heeft het dier niet voor geleefd"