Mike en Joop de Looze zijn voor uitbreiding van de vakbeurs BioVak 2012 – op 18 en 19 januari 2012 - een samenwerking aangegaan met het nieuwe keurmerk voor biologische natuurcosmetica ICADA - International Cosmetic and Detergents Association e.V.(www.icada.eu).
BioVak 2012 wil haar bezoekers graag laten kennismaken met biologische cosmetica. Deze producten leveren een belangrijke bijdrage aan een duurzame ontwikkeling. Want door de productie van traditionele cosmetica en lichaamsverzorging ontstaat grote milieuschade. Biologische producten zijn een winst voor het milieu, zowel bij de productie als ook bij het gebruik door het tegengaan van de vervuiling door bad- en douchewater.
Het nieuwe Bio-Cosmeticapaviljoen biedt ruimte voor stands van diverse bedrijven uit Nederland en Duitsland met voorlichting, kennisoverdracht, demonstraties en workshops met het thema: ambachtelijke kleinschalige productie van natuurcosmetica.
De workshops worden onder andere verzorgd door Natucos, ook standhouder op BioVak 2011. Natucos´ eigenaar Dick van Asch heeft meer dan 30 jaar ervaring in de productie van biologische natuurcosmetica voor de eigen merken 'Alia' & 'Harmonie' en verkoop van andere bekende natuurcosmetica-merken. Dick van Asch is graag bereid om zijn kennis en ervaring met de vakbeursbezoekers van BioVak te delen. Hij demonstreert ter plaatse de kleinschalige productie van natuurcosmetica met eenvoudige apparatuur en gecertificeerde ingrediënten.
De beurscoördinator voor dit segment -het Bio-Cosmeticapaviljoen- is Bea Möllers en maakt deel uit van het managementteam van ICEM. Zij is bereikbaar op: 06 83670308. Voor meer info: info@mikedelooze.nl of biovak@bellaland.nl, 0180 314662, www.biovak.nl.
BioVak vindt plaats in het IJsselhallencomplex in Zwolle op woensdag 18 en donderdag 19 januari 2012.
Abonneren
Vacatures
- Coördinator backoffice
- Accountmanager industrie (internationaal)
- Assistent-Bedrijfsleider met doorgroei tot Operationeel manager
- Junior productspecialist biologische kruiden
- Avonturier / Zelfstandig recruiter
- Accountmanager
- Senior AGF Pricing Specialist
- Sales Support
- Quality Assurance Manager
- Senior / junior inkoper bloemen
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- "Honger in Afrika indirect gevolg van steeds meer biologische producten eten"
- Boeren roepen burgers op om poep en plas te doneren
- Fotoreportage BioXpo - Veel nieuwe producten bij de Nederlandse exposanten
- Machandel nu volledig in Britse handen
- Druiventuin in de verkoop, maar telers stoppen (nog) niet
Top 5 - afgelopen maand
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-05-03 Nieuw self care merk: Rose Lou
- 2022-05-02 Limited edition versies van l'Huile by CÎME naar aanleiding van 10e verjaardag
- 2022-04-26 "Het Zeepkompas geeft meer overzicht en houvast"
- 2022-04-22 Nominaties voor de Lush Prize 2022 geopend
- 2022-04-13 Nieuwe look voor INIKA Organic
- 2022-04-07 Bijna 9 op de 10 producten van grote cosmeticamerken bevatten microplastics
- 2022-04-01 Weleda introduceert vier Shower Bars
- 2022-04-01 Opmerkelijk nieuws vandaag
- 2022-03-28 'Superschillen' nu ook in Hand- en lichaamszeep verwerkt
- 2022-03-17 Reportage Seepje in BinnensteBuiten
- 2022-03-07 "De beste natuurproducten en supplementen hoeven niet altijd het duurste te zijn"
- 2022-02-28 Bee Honest Cosmetics introduceert nieuwe lijn body butter en body scrub
- 2022-02-24 Nieuwe gezichtsmasker van Urtekram: betaalbaar en verpakkingsarm
- 2022-02-14 Nieuwe vegan wasverzachters
- 2022-02-11 Acerola: de vitamine C bom
- 2022-02-08 Vaste afwaszeep valt op tussen de flessen
- 2022-01-20 Nieuwe natuurlijke handcrèmes van lavera
- 2022-01-18 Plasticvrij tandpastamerk bespaart 500.000 plastic tandpastatubes
- 2022-01-04 "Crashdieet werkt vaak niet om af te vallen"
- 2021-12-24 "Gezondheid is actueler dan ooit tevoren"