Een aantal leden van Go Green Willmette, een milieu-organisatie uit het Amerikaanse plaatsje Willmette, bezochten 18 augustus een open dag van de Green Youth Farm in Noord-Chicago. Dit is één van de drie boerderijen van Chicago Botanic Gardens. Studenten leren hier hoe producten geteeld, geoogst en verkocht worden en hoe ze de verse producten het beste kunnen koken.
Green Youth Farm is een programma dat studenten de mogelijkheid biedt om alle aspecten van biologische landbouw te leren, van zaaien tot het beheren van een bijenkorf, over koken en het verkopen op de boerderij of op markten.
Go Green Willmette bekeek de resultaten van het programma. Terrence Fayne, die zelf ook twee jaar heeft deelgenomen aan het programma, begeleidde de groep over de meer dan één hectare grote biologische boerderij. Hij vertelde dat hij door middel van het programma de kans had gekregen om zijn leidersschapskwaliteiten en communicatieve vaardigheden te ontwikkelen. Ook heeft hij biologische producten leren te waarderen.
Abonneren
Vacatures
VS: Green Youth Farm leert jonge studenten een bio-boerderij te runnen
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-10-02 Biologisch areaal vollegrondsgroenten gekrompen
- 2023-09-29 "Biologische teelt is de sleutel om klimaatverandering het hoofd te bieden"
- 2023-09-29 "Deze zoetere sterfruitvariëteit heeft de potentie om als handfruit geconsumeerd te worden"
- 2023-09-29 "Innovatie in de akkerbouw essentieel voor toekomstbestendigheid"
- 2023-09-29 "In Canada is biologisch al jaren normaal"
- 2023-09-27 Bio-appeltjes voor het ministerie
- 2023-09-27 Aardappeltelers krijgen na aangenomen motie twee weken extra om te oogsten
- 2023-09-27 "Vooruitzichten nieuwe biologische appelseizoen beter dan verleden jaar"
- 2023-09-27 "Tijdens piek verzenden we wekelijks meer dan 20.000 dozen"
- 2023-09-27 "Biologische bosuien in prijs gedaald"
- 2023-09-26 Spaanse coöperatie Vicasol groeit in bio
- 2023-09-26 Vlaams minister van Landbouw geeft startschot voor nieuw schooljaar vol biofruit
- 2023-09-26 Heeft compostthee een gunstig effect op bodem en plant?
- 2023-09-25 Bevredigende markt voor Siciliaanse bio-tomaat in Duitsland
- 2023-09-25 "Verkoop bio-AGF daalde in Duitsland in eerste jaarhelft"
- 2023-09-22 Moestuinconcept onder glas groeit: bio-tomatenkwekerij omgebouwd