Met fruit uit ongerepte natuurgebieden
Naturavida Fruitazijn: Een nieuw merk met innovatieve producten
Fruitazijn kan gebruikt worden in salades, als smaakmaker in gerechten of, verdund met water, als heerlijke dorstlesser. Verdun ongeveer twee eetlepels fruitazijn in een glas koud water om een heerlijk verfrissende drank te krijgen.
De lijn bestaat uit vier varianten; granaatappel-, blauwe bessen-, framboos- en appelazijn. "Alle varianten bevatten een kleine hoeveelheid fruitsiroop om de azijn een iets mildere smaak te geven. Het fruit voor onze azijn is afkomstig uit de Balkanlanden. In deze bergachtige gebieden zijn nog grote ongerepte natuurgebieden aanwezig waar het fruit in het wild groeit. De zuivere lucht in de berggebieden in combinatie met veel zonne-uren zorgen voor een perfecte kwaliteit van het fruit wat je terug proeft in onze producten."
Naturavida Fruitazijn is in mei geïntroduceerd en reeds in meerdere Europese landen verkrijgbaar. In Nederland is de lijn verkrijgbaar via Udea en Waddendelicatessen. In België worden de producten gedistribueerd door Marma. Tevens zal in het komende nummer van Smaakmakend aandacht aan deze lijn worden besteed om ook consumenten op de hoogte te brengen.
Mail voor meer informatie naar: [email protected]