Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nestlé gaat 'De biologische soep 3daagse' ook met andere cateraars organiseren

In samenwerking met ISS Catering Services heeft Nestlé Professional in mei op 75 locaties 'De biologische soep 3daagse' gehouden. Nestlé wil de driedaagse ook in samenwerking met andere cateraars organiseren, zo is bekendgemaakt.

Tijdens deze driedaagse werden diverse varianten soep geserveerd om medewerkers kennis te laten maken met de biologische soepen van Nestlé Professional. Aan De biologische soep 3daagse was een kraslotenactie verbonden.

"Er is vanuit de overheid natuurlijk al tijden de roep om meer biologisch aanbod bij cateraars, maar het is goed als onze gasten daar zelf ook bewust mee kennismaken", licht Paul Wijsma van ISS Catering Services toe.

ISS Catering Services heeft De biologische soep 3daagse gedurende de maand mei op diverse locaties gehouden. Alle Nederlandse contractcateraars hebben de mogelijkheid om met deze actie mee te doen. Nestlé Professional verzorgt de materialen om de actie te kunnen promoten.

Bron: Misset Horeca
Publicatiedatum: