Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Sanders teelt veel pompoensoorten op biologische wijze

Zaterdag 29 maart lezing over pompoenteelt en toepassingen

Pompoenen. Zijn dat niet die dingen, waar we rond Halloween lantaarns van maken? Dat pompoenen ook lekker zijn, dat gaat de heer Sanders van Sanders Pompoenen op 29 maart in Vlaardingen uitleggen.

Veel mensen denken bij pompoenen vaak aan de herfst. Maar wie ze zelf wil kweken, moet nu toch echt in actie komen. En daarom organiseert Groei & Bloei Vlaardingen een lezingavond over de teelt van de vruchten en de toepassing ervan in de keuken. De lezing vindt plaats in de Rehobothkerk aan de Billitonlaan en begint om 20:00 uur. Iedereen is welkom, de toegang is gratis.

De lezing wordt verzorgd door de heer Sanders van Sanders Pompoenen, een kwekerij uit Sprang-Capelle die gespecialiseerd is in pompoenen en exotische groenten uit onder andere China, Thailand en Suriname.

Circa tweehonderd pompoensoorten uit de hele wereld worden door Sanders op biologische wijze geteeld. Op deze avond worden de bezoekers dan ook meegenomen op een reis door de wereld van pompoenen en exotische komkommerachtige groenten. En uiteraard mag er ook geproefd worden. Tevens is er pompoenjam en er zijn receptenboeken aanwezig.

Bron: De Echo
Publicatiedatum: