Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Frankrijk: Bemoedigende eerste editie van bio-markt in Lavandou
De eerste biologische markt die zondag in het Franse plaatsje Lavandou (in de Provence) gehouden is, is volgens de organisatie zeker voor herhaling vatbaar. Een tiental exposanten presenteerden een breed scala van biologische en natuurlijke producten, denk aan olijfolie, honing, kaas en jam. Volgende maand zal de tweede editie plaatsvinden.
"Wij zijn zeer verheugd over het verloop van de eerste markt en hopen dat er de komende maanden steeds meer kramen bij zullen komen. Het publiek is in ieder geval zeer geïnteresseerd", reageert Loïc de Saleneuve, hij stond met een kraam op de markt en werkt bij de lokale kamer van Landbouw (Var).