
Christine Bushway, OTA's directeur, en Will Daniels, voorzitter van de Raad van Bestuur van CCOF, zijn blij met de voordelen die deze samenwerking voor de leden zal bieden.
"Deze belangrijke samenwerking verbetert de middelen en capaciteit die nodig is om te groeien en de biologische landbouw in de VS te beschermen in deze snel veranderende politieke omgeving", lichten de leidinggevenden toe.

Met meer dan 470.000 hectare gecertificeerde biologische productie, is Californië de leidinggevende staat van de natie als het gaat om biologische landbouw. "Door deze samenwerking zal de OTA de stem zijn van meer dan 6.500 biologische bedrijven. Samen zullen we biologisch vooruit brengen", voegt Bushway toe.