De belangrijkste producten zijn biologische groenten (vegboxes), vlees (meatboxes), zuivel en eieren.
Riverford produceert zoveel mogelijk zelf, maar gebruikt ook producten van collega's in de biologische productie. Er worden ook producten geimporteerd van telers in het buitenland waarmee Riverfod lange-termijnrelaties heeft.

Vitha Shepard van Riverford Organic legt uit dat onder de klanten vooral gezinnen zijn met een vaste levensstijl. Er is momenteel een promotie-actie gaande, waarbij klanten die een vriend op de producten van Riverford wijst, tien pond op hun rekening bijgeschreven kan krijgen. Dit bedrag kan ook gedoneerd worden aan en goed doel.

Riverford zal zich ook in de toekomst blijven focussen op vegboxes, maar moedigt mensen ook aan om biologisch vlees te proberen. In mei brengt Riverford een nieuwe kookboek uit.
Voor meer informatie:
Vitha Shepard
Riverford Organic
Tel: +44 1803 763194
Mob: +44 7860 862639
Fax: +44 1803 762718
[email protected]
www.riverford.co.uk