Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Frankrijk nog erg afhankelijk van import
De groeicijfers voor bio in Frankrijk zijn goed. Een kanttekening kan echter gemaakt worden over het aandeel van geïmporteerde biologische producten. Dit blijft namelijk hoog. "In 2009 werd meer dan twee derde van de biologische groente en fruit geimporteerd, dit zijn veelal exotische vruchten", vertelt Elizabeth Mercier van Agence Bio. "Dit wijst op een tekort aan aanbod in Frankrijk, maar het aandeel geïmporteerde producten zal afnemen met de verdere ontwikkeling van de biologische landbouwbedrijven in Frankrijk", reageert François Thiery, de nieuwe voorzitter van Agence Bio.