Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
12 tot en met 18 mei in Düsseldorf
Bioplastics in Packaging - tentoonstelling Interpack 2011
Voor de derde keer op rij zal European Bioplastics en de Messe Düsseldorf van 12 tot en met 18 mei een grote tentoonstelling organiseren rondom 'Bioplastics in Packaging'. De eerste twee bioplastic-shows trokken ieder meer dan 10.000 vakbezoekers en kregen veel aandacht van het publiek en de media.
De wereldwijde belangstelling voor bioplastics blijft toenemen, er komen steeds meer opties en oplossingen om de milieuaspecten van verpakkingen te verbeteren. Grote retailers in heel Europa bieden levensmiddelen in verpakkingen van bioplastic en tegelijkertijd neemt het gebruik ervan ook in de elektronische sector een vlucht.
Veel toonaangevende bedrijven en nieuwkomers hebben aangekondigd de komende jaren te gaan investeren in de uitbreiding van de productiecapaciteit van bioplastics. Hierdoor zal de wereldwijde productiecapaciteit van 568.000 ton naar ongeveer 1,5 miljoen ton in 2012 toenemen.