Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
'Focus op breder publiek om bio-verkoop te bevorderen'
Volgens Ed Garner van Kantar Worldpanel was het aanmoedigen van al bestaande kopers om meer te kopen de afgelopen jaren van cruciaal belang voor de groei van de Britse biologische sector. Dit is nu echter niet meer voldoende. "Wanneer zij de biologische sector nu nog verder willen uitbreiden, moeten meer mensen bereid aangemoedigd worden om biologisch te kopen. Het is zaak om meer mensen geïnteresseerd te laten raken voor bio-voeding."
Op dit moment is volgens Ed een klein percentage van het winkelend publiek goed voor bijna de helft van de bestedingen.
Biologisch is echter niet voldoende om een product te verkopen. Hij verwijst onder meer naar de campagne van Yeo Valley als voorbeeld van succesvolle merken waar de biologisch boodschap 'bewijsmateriaal' is voor meer gerichte beweringen over smaak, kwaliteit en herkomst.