VS: Anvil Knitwear zet zich in voor verdubbeling bio-katoenproductie

Anvil Knitwear, een 130-jaar oud sportkledingmerk, heeft in oktober een overeenkomst gesloten met Texas Organic Cotton Marketing Cooperative. Hiermee wil het bedrijf hun biologische katoenproductie in de VS verdubbelen.

Hiermee is Anvil Knitwear de grootste verbruiker van de Amerikaanse bio-katoen, het bedrijf zal ook andere producenten aan gaan moedigen over te schakelen naar biologisch katoen.

Hoewel de conventionele katoenprijzen dit jaar een recordniveau hebben bereikt, hopen de biologisch producenten in deze regio conventionele boeren te overtuigen om 'seeds of change' te zaaien. Anvil Knitwear zal een premium betalen over de hogere productie.

Klik hier voor meer informatie.


Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven