Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Showt bio-bedrijfskleding

Bucholz neemt deel aan modeshow op BioVak

Buchholz presenteert tijdens een modeflits bedrijfskleding van biologisch katoen op de BioVak. Tijdens de presentatie zullen onder andere buizen, blouses en sloven te zien zijn. Ook wordt de actuele kledinglijn getoond.

Buchholz is leverancier van bedrijfskleding. In 2010 kwam het met een compleet nieuwe lijn van biologisch katoen.

Bij het produceren van biologisch katoen worden handelingen als bleken, verven en fixeren van de stoffen zoveel mogelijk met plantaardige stoffen gedaan. Katoen van biologische teelt wordt bijvoorbeeld gebleekt met waterstofperoxide in plaats van chloor. Voor het kleuren gebruikt men waar mogelijk plantaardige verfstoffen en om stoffen krimpvrij te maken worden ze niet behandeld met synthetische kunstharsen, maar mechanisch voorgekrompen.



Biologisch katoen wordt geteeld zonder gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen. Chemische bestrijdingsmiddelen veroorzaken uitputting van de bodem, erosie, lucht- en oppervlaktewaterverontreiniging, huidziektes en allergieën.

Voor meer informatie:

Gert van Engelen, www.buchholz.nl

Publicatiedatum: