Restaurant De Kas in Amsterdam is door GREEN.2 magazine verkozen tot beste bio-restaurant van Nederland. "Zo hoort biologisch eten te zijn: gezond, eerlijk en lekker!", zegt de GREEN.2 jury over het bijzondere restaurant.
De redactie van de groene glossy testte twaalf bewuste restaurants door het hele land op prijs, kwaliteit, service, ambiance en natuurlijk de biologische menukaart. De Kas, gelegen in het Amsterdamse park Frankendael in een oude kwekerij, scoorde het hoogst op alle criteria en sleepte vijf sterren in de wacht. Na De Kas scoorden ook de volgende restaurants erg goed: Karakter in Rotterdam, Watertanden in Den Haag en As in Amsterdam. Zij kregen allen vier sterren toebedeeld.
De bio-restauranttest maakt deel uit van de culinaire special in de nieuwste editie van GREEN.2. In deze special, die maar liefst 36 pagina's telt, stelde het blad een lijst met álle leuke boerenmarkten van Nederland samen. Ook geeft de glossy een kijkje in de keuken van restaurant Melkelbach en een introductie in de wondere wereld van het koken met insecten.
GREEN.2: restaurant De Kas beste bio-restaurant van Nederland
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-11-20 "Chefs waarderen de frisse smaak en de biologische herkomst"
- 2023-11-14 Negenentwintigste Anne&Max geopend in Nijmegen
- 2023-11-10 Basisschoolleerlingen verrast met biologisch ontbijt
- 2023-11-09 Makro Nederland 'technisch failliet' door megaverlies
- 2023-11-06 Fotoreportage Organic Foodfair ter ere van 30-jarig bestaan BD-Totaal
- 2023-10-31 Naturland promoot biologisch met foodtruck
- 2023-10-27 De Nieuwe Winkel opnieuw uitgeroepen tot beste groentenrestaurant ter wereld
- 2023-10-10 EKO-goud voor SLA Amersfoort
- 2023-10-03 Chef Estée Strooker geeft klassieke gerechten een rode bieten-twist in pop-up Bar Bietstro
- 2023-09-20 EKO-restaurants pakken prijzen bij Gaia Green Awards
- 2023-09-19 Nederlanders besteden recordbedrag aan consumptie buitenshuis
- 2023-08-31 Met de boer aan tafel bij The Harvest
- 2023-08-21 Werkspoorcafé De Leckere overgenomen door speciaalbiercafé De Proefzaak
- 2023-08-08 "Het maakt mij niet uit of ik voor 50 of 500 man kook"
- 2023-08-07 Raamsticker vertelt consument waar hij welkom is met eigen beker en bakje
- 2023-07-17 "Gemaakt van citroenen die een klein deukje hebben"