Vanaf donderdag 2 september 2010 is Deventer een modezaak rijker, want dan opent Expresso Fashion de deuren van haar nieuwe winkel aan de Lange Bisschopsstraat 61. Het geheel verbouwde pand heeft van binnen de karakteristieke Expresso look gekregen; elegant, overzichtelijk en inspirerend. Geheel in overeenstemming met de aangeboden collectie. Met de opening van deze winkel zijn er momenteel negentien Expresso Stores in Nederland.
Expresso Fashion is een Nederlands modemerk met bezieling en een duidelijke visie. Een bedrijf dat mensen wil inspireren door mooie collecties te maken waarmee uiting kan worden gegeven aan je eigen gevoel en stijl. Vrouwen hoeven zich niet blind te staren op schoonheidsidealen, maar kunnen hun sterke punten benadrukken met kleding die daarvoor ontworpen is. De vrouwelijke rondingen worden vertaald in een eigentijdse, comfortabele collectie met een uitstekende pasvorm in de maten 34 t/m 46. Bijpassende accessoires als riemen, tassen, handschoenen, sjaals en sieraden maken het geheel compleet.
Fashion with a soul komt ook tot uiting in het maatschappelijk bewustzijn van Expresso; rekening houden met mens en milieu. Expresso is lid van de Fair Wear Foundation, een organisatie die toeziet op fatsoenlijke arbeidsomstandigheden bij de kledingproductie in het buitenland. In haar collectie past Expresso zoveel mogelijk 'Earth Friendly' materialen toe. Naast biologisch katoen, wordt gebruik gemaakt van tencel, speciale modal/viscose en linnen/ramie. Kledingstukken van dergelijke materialen gemaakt, zijn herkenbaar aan een speciaal teken op de hangtags.
Bron: FashionUnited
Abonneren
Vacatures
Expresso opent nieuwe winkel in Deventer
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-15 Organic Cotton Accelerator verheugd over vooruitgang Pakistan
- 2023-09-01 Essenza Home lanceert in het najaar een nieuw beddengoed-label
- 2023-07-20 S.Oliver Group helpt bijna 400 boeren in India om biologisch katoen te telen
- 2023-07-10 Steeds meer consumenten kiezen voor Fairtrade producten, verkoop stijgt met 6%
- 2023-06-16 Nieuwe keukentextielsets van bio-katoen
- 2023-06-08 "Voor ons was het een no-brainer om iets te doen met bio-katoen"
- 2023-06-07 Satellietbeelden ingezet om biologische katoenvelden op te sporen
- 2023-05-12 Einde aan fast fashion: strengere regels tegen overmatige productie en consumptie
- 2023-05-10 Gedoneerd beddengoed krijgt een nieuw leven
- 2023-05-03 Seepje ontvangt microplasticvrij-erkenning van de Plastic Soup Foundation
- 2023-05-02 Goodfuture klaar voor de toekomst op nieuwe locatie in Alblasserdam
- 2023-05-01 Koningspaar maakt volgens ondernemers echt een verschil als ze meegaan op handelsmissies
- 2023-04-26 Platform voor duurzame mode gelanceerd in Madrid
- 2023-04-24 Yumeko in finale Coolest Dutch Brands 2022
- 2023-04-20 Honderden coöperatieleden bezoeken Studio Claudy Jongstra
- 2023-04-14 Nieuwe duurzame werkkleding voor Spar-medewerkers
- 2023-04-05 Rob van den Dool (CEO Yumeko): "Mijn woord is geen wet"
- 2023-04-03 Online platform Glow inspireert met duurzame lifestyle & fashion voor dames en kinderen
- 2023-03-27 Australië zet als eerste ter wereld standaard voor composteerbare kleding
- 2023-02-28 ABN Amro Sustainable Impact Fund investeert in Deens duurzaam modemerk