Mededelingen

Vacaturesmeer »

Laatste reactiesmeer »

Top-5 gisteren

  • Er is gisteren geen nieuws gepubliceerd.

Top-5 afgelopen week

Top-5 afgelopen maand

Overig nieuwsmeer »

Koerslijstmeer »

Euribor




Klimaatneutraal relaxen in een (h)eerlijke hangmat

Lekker luieren in een comfortabele hangmat, daar krijg je pas echt een vakantiegevoel van. Helemaal als je weet dat je hangmat klimaatneutraal is en bovendien eerlijk geproduceerd. Dat geldt allemaal voor de lichtgewicht XXL-hangmatten van MoreThanHip.

Deze hangmatten zijn gemaakt van parachutestof. Dit is niet alleen zeer licht en sterk maar ook luchtdoorlatend, wat zorgt voor een natuurlijke ventilatie en een optimaal ligcomfort. Het doek van 260x210 centimeter biedt ruimte genoeg voor twee of meer personen. Daar is de XXL-hangmat sterk genoeg voor, want de nylon parachutestof en de driedubbel gestikte naden vormen een ijzersterke combinatie, die minstens 180 kilo kan dragen. De totale lengte inclusief ophanghaken is 290 centimeter.


Ook erg handig: de stof is dun en licht, waardoor de hangmat na gebruik snel is terug te rollen in het zakje dat aan de hangmat vast zit. Je hebt dan een compact pakketje van slechts 650 gram. De XXL-hangmat is daardoor een ideale reishangmat. Maar ook bij gebruik thuis in de tuin of op het balkon neemt de hangmat slecht weinig opbergruimte in.

MoreThanHip XXL-hangmatten worden op eerlijke wijze gemaakt in Indonesië, in een kleinschalig atelier. De werknemers worden naar lokale omstandigheden goed betaald en zijn door de werkgever verzekerd voor ziektekosten. Tevens zijn de hangmatten klimaatneutraal gemaakt via het Hivos Klimaatfonds. De CO2-uitstoot van de productie en het transport van de hangmatten is hiermee gecompenseerd en wordt geďnvesteerd in kleinschalige projecten voor hernieuwbare energie in ontwikkelingslanden.



De MoreThanHip XXL-hangmatten zijn leverbaar in verschillende kleurencombinaties van gedekt – camouflage – tot vrolijk en uitbundig. Een actueel overzicht vind je op deze pagina. Voor 49,95 euro krijg je er een thuisgestuurd (geen verzendkosten in Nederland) en kom je (h)eerlijk hangend de zomer door.

De hangmatten zijn ook geschikt voor zakelijk gebruik, zoals relatiegeschenken en evenementen. De kleurencombinatie kan hiervoor worden afgestemd op de bedrijfskleuren en ook zijn de hangmatten te voorzien van een eigen logo.

Publicatiedatum: 11-7-2012

 



 

Ander nieuws uit deze sector:

16-5-2013 Kabinet gaat strijden tegen foute kleding
7-5-2013 Bioland en bio-textielbedrijf Manomama werken samen
6-5-2013 Voorjaarscollectie C&A bestaat voor 30% uit duurzaam katoen
29-4-2013 Aantal GOTS-gecertificeerde bedrijven nu op 3.016
25-4-2013 Harde onderhandelingen over EU Eco-label voor textiel
23-4-2013 KleineJurkjes.nl: voor exclusieve kinderjurkjes van bio-katoen
4-4-2013 September: nieuwe vakbeurs voor duurzaam textiel in Denemarken
21-3-2013 Nieuw Nederlands baby- en kinderkledinglabel: MUS
21-3-2013 Bio-textielmarkt in Verenigd Koninkrijk groeit wel
18-3-2013 Nieuw: Organic Content Standard voor bio-textiel
15-3-2013 watMooi viert 7-jarig bestaan met 70 dagen mooie mode
14-3-2013 Shop je Lease-a-jeans van Mud Jeans nu bij Sincero fair fashion
8-3-2013 Tatum Dagelet ontwerpt kittig eco-t-shirt voor goed doel
7-3-2013 Iambaby.nl introduceert Baobab
25-2-2013 Fair trade en bio-modeshow op Wereldvrouwendag
12-2-2013 Aandacht voor bio-katoen in Kassa Groen
11-2-2013 Biokreis presenteert gecertificeerd biologisch leer
7-2-2013 Duurzame kleding niet meer stoffig
5-2-2013 Hoeveelheid bio-katoen in VS gehalveerd door droogte
4-2-2013 Studio Blique Terneuzen en De Hippe Engel Schipluiden winnen 'Storytelling Award 2013'

 

Reacties:


Nu nog wachten op het goede weer om te genieten van zo'n kleurrijke hangmatten!!!!

serge, Roosdaal - 11-7-2012 23:10:06


Plaats een reactie:

Naam: *
Woonplaats: *
Email: *
  E-mail weergeven
Bericht: *