Mededelingen
Vacaturesmeer »
Laatste reactiesmeer »
- Green & White introduceert ambachtelijk Boerderijs (1)
- "Gangbare landbouw kan de wereld niet voeden" (2)
- Zuiver Zuivel breidt EKO-assortiment uit met twee nieuwe producten (1)
- Syngenta krijgt octrooi op klassiek veredelde rode peper (2)
- Lieke is Vrij - Eerste voedingsmerk dat glutenvrij én biologisch is (2)
- Bio Republic: Nieuw test- en aanbevelingsplatform voor bio-producten (1)
- OERsterk: Het gezondheidsboek dat iedere hype doorstaat (1)
- Bionext is bezorgd over herziening Europese zaadwetgeving (2)
- Verregaande regulering Europese zaadmarkt lijkt aanstaande (3)
- Demonstranten gooien ruiten van Denn's Biomarkt in (2)
Top-5 gisteren
- Biologische boodschappen met ledenvoordeel bij Estafette Breda
- BioForum: Strengere bio-controle van kracht
- Beleef de Boerderij: Zo'n 1200 bezoekers voor bio-varkenshouderij Van den Bogert
- Wild Wonders grijpen net naast titel Beste Tomaat van Nederland
- Speciaal Farmfestival op erf van boerderij 't Schop
Top-5 afgelopen week
Top-5 afgelopen maand
Overig nieuwsmeer »
- Boijmans krijgt Turing-prijs 2013 - NOS
- Schippers houdt vertrouwen Kamer - NOS
- Zuid-Limburg boos om lage positie in Atlas Gemeenten - RTL Nieuws
- Galaxy S4 snelst verkopende Android toestel - Telegraaf.nl
- Jaarboek 2013: wereld steeds gevaarlijker voor vluchtelingen en migranten - Nederlands Juridisch Dagblad
- Vleesverwerker Willy Selten gearresteerd: 'Hij moet kennelijk koste wat kost ... - Omroep Brabant
- Grote wapenvondst Rotterdam - Telegraaf.nl
- HP zet met nieuwe Windows 8 producten in op touch - Hardware.Info
- Groene en rode verf tegen chaos bij pont - RTV Noord-Holland
- Man aangehouden na bedreiging conducteur - Omroep Brabant
Bron: Google Nieuws
Koerslijstmeer »
Wisselkoersen t.o.v. Euro
Bron: ECB
Euribor
Bron: homefinance.nl
Oude fietsvoordragers krijgen tweede leven in Noord-Oeganda
Hebbeding voor deze zomer: een bamboe fietsvoordrager
Design en duurzaamheid gaan perfect hand-in-hand, getuige dit unieke product van Bamboo Groove: een fietsvoordrager van bamboe. De introductie hiervan verloopt in samenwerking met De Betere Wereld - het inspirerende platform voor een bewuste en verantwoorde lifestyle - waarbij er zoveel mogelijk oude fietsvoordragers worden ingezameld in ruil voor korting. De oude fietsvoordragers worden geschonken aan Bicycles for Humanity en krijgen een tweede leven in Noord-Oeganda.

Erwin Schuster, eigenaar van Bamboo Groove, een design- en architectenbureau gespecialiseerd in bamboe: "Wij laten zien dat je prachtige en tegelijk handige ontwerpen kunt maken van bamboe. Een natuurlijk duurzaam materiaal met bijzondere eigenschappen."

De fietsvoordrager is er in verschillende kleuren
Voor Noord-Oeganda, een gebied waar nauwelijks een fiets te bekennen is en praktisch iedereen alles loopt, is een speciaal programma opgezet om in de komende 5 jaar 25.000 fietsen in te zamelen. Pat Montani, oprichter van de Bicycles for Humanity Movement: "In Afrika zijn fietsdragers essentieel voor het dragen van zware ladingen. De fiets staat in ontwikkelingsgebieden gelijk aan een vrachtwagen. De ingezamelde fietsvoordragers zijn een waardevolle bijdrage."
De bamboe fietsvoordragers worden exclusief online verkocht op www.debeterevoordrager.nl en www.bamboo-groove.nl. De actie loopt tot en met september.
Hebbeding voor deze zomer: een bamboe fietsvoordrager
Design en duurzaamheid gaan perfect hand-in-hand, getuige dit unieke product van Bamboo Groove: een fietsvoordrager van bamboe. De introductie hiervan verloopt in samenwerking met De Betere Wereld - het inspirerende platform voor een bewuste en verantwoorde lifestyle - waarbij er zoveel mogelijk oude fietsvoordragers worden ingezameld in ruil voor korting. De oude fietsvoordragers worden geschonken aan Bicycles for Humanity en krijgen een tweede leven in Noord-Oeganda.

Oersterk!
De bamboe fietsvoordragers – handgemaakt in Nederland - kunnen een flink gewicht hebben en zijn oersterk. Het vervoer van zware platenkoffers bijvoorbeeld, is geen enkel probleem. DJ Isis (foto rechts) steunt de actie: "Prachtig initiatief en een echt win/win verhaal: je helpt mensen in Afrika en zelf fiets je rond met dit ubercoole bamboe fietsrek. Helemaal goed", aldus de populaire DJ en voormalige nachtburgemeester van Amsterdam.Erwin Schuster, eigenaar van Bamboo Groove, een design- en architectenbureau gespecialiseerd in bamboe: "Wij laten zien dat je prachtige en tegelijk handige ontwerpen kunt maken van bamboe. Een natuurlijk duurzaam materiaal met bijzondere eigenschappen."

De fietsvoordrager is er in verschillende kleuren
Help Afrika op de fiets
Almar Fernhout, directeur van De Betere Wereld: "Na mijn recente bezoek aan Afrika vroeg ik mij af wat ik zou kunnen bijdragen om het leven van de bevolking daar makkelijker te maken. Toen Erwin mij deze bamboe fietsvoordrager liet zien wist ik het meteen en was de link met Bicycles for Humanity snel gelegd."Voor Noord-Oeganda, een gebied waar nauwelijks een fiets te bekennen is en praktisch iedereen alles loopt, is een speciaal programma opgezet om in de komende 5 jaar 25.000 fietsen in te zamelen. Pat Montani, oprichter van de Bicycles for Humanity Movement: "In Afrika zijn fietsdragers essentieel voor het dragen van zware ladingen. De fiets staat in ontwikkelingsgebieden gelijk aan een vrachtwagen. De ingezamelde fietsvoordragers zijn een waardevolle bijdrage."
De bamboe fietsvoordragers worden exclusief online verkocht op www.debeterevoordrager.nl en www.bamboo-groove.nl. De actie loopt tot en met september.
Publicatiedatum: 19-6-2012
Ander nieuws uit deze sector:
Plaats een reactie:

reageer op dit artikel
mail dit artikel
print

