Mededelingen

Vacaturesmeer »

Laatste reactiesmeer »

Top-5 gisteren

Top-5 afgelopen week

Top-5 afgelopen maand

Overig nieuwsmeer »

Koerslijstmeer »

Euribor




"Toonaangevend man en voorvechter van bio-landbouw is niet meer"
Peter Timmerman overleden na noodlottig ongeval

Afgelopen donderdag (14 juni 2012) is Peter Timmerman, de biologisch hertenhouder en bloembollenteler uit Benningbroek, verongelukt. Dit na een noodlottig ongeval met een rooimachine. De vijftigjarige Peter was de laatste jaren steevast op de BioFach aanwezig met zijn biologische tulpen. Zeven jaar geleden werd zijn bedrijf door koningin Beatrix bezocht.



"Peter werkte onder het motto 'als je goed bent voor de aarde is de aarde goed voor jou'. Ook regionaal was Peter zeer bekend met hertenvlees en daarnaast vervulde hij verschillende sociale functies. Peter laat een vrouw en drie zonen achter. In Benningbroek is dit verlies hard aangekomen. Een toonaangevend man en voorvechter voor de biologische landbouw is niet meer. Een verlies voor allereerst voor het gezin en familie en voor de biologische landbouw", reageert Albert Roozendaal.


Peter met zijn herten

Publicatiedatum: 18-6-2012

 



 

Ander nieuws uit deze sector:

21-5-2013 Yellow Chips nu Nederlands grootste producent biologische chips
21-5-2013 Wie wordt de 'Lekkerste Bio Boer van 2013'?
17-5-2013 Nederland kiest weer het smaakvolste streekproduct
17-5-2013 Academie voor sociaal ondernemerschap gestart
15-5-2013 Stadsbijen op het stadhuis van Nijmegen
13-5-2013 Lunch voor 5000 mensen zet voedselverspilling op de kaart
7-5-2013 Aandeel hernieuwbare energie vrijwel gelijk gebleven
2-5-2013 Ton's Mosterd: inmiddels 532 zonnepanelen op dak van fabriek
2-5-2013 EU: Verbod op neonicotinoïden die schadelijk zijn voor bijen
29-4-2013 Jos Alofs van Boogaard International overleden
29-4-2013 Bijenkast op Economische Zaken
29-4-2013 Duitsland wacht op informatie vanuit Italië over bio-fraude
26-4-2013 Van moddertaart tot pannenkoek, Speelnatuur Tiengemeten biedt het allemaal
25-4-2013 VION verzelfstandigt Food en Ingredients
25-4-2013 Bodemtemperatuur geschikt voor inzaai maïs
23-4-2013 Organic Mosselen uit Ierland komen er aan
22-4-2013 Nieuw label: Bioregion Niederrhein
22-4-2013 Landgoed Bleijendijk in Vught te koop
19-4-2013 Bijenpaleis door Crowdfunding
17-4-2013 De Traay start met aanleg bijentuin

 

Reacties:


Ik mis u heel erg en ik weet dat uw zonen dat ook doen <3
Als ik tulpen zie denk ik aan u, als ik door Benningbroek fiets richting school of als ik naar de dansschool ga, bent u de eerste persoon die mij te binnen schiet. U was een prachtig persoon en u wordt door mij en de rest van de familie erg gemist!
anoniem, anoniem - 28-1-2013 22:41:43


Wat een ongelofelijk triest nieuws! Ik kende Peter door onze regelmatige samenwerking tijdens de noordhollandsegrond campagne-jaren. Gepassioneerd over zijn werk, en altijd bereid om mee te denken en doen met activiteiten - onvermoeibaar. Onvoorstelbaar dat hij er niet meer is.
Lasca ten Kate, Amsterdam - 20-6-2012 11:53:04


Peter Timmerman: die ga je op de Biofach gewoon missen. Heel erg jammer wat hem is overkomen. Sterkte voor zijn vrouw, zonen en de rest van de familie. Heel wat van hun crocussen en narcissen bloeien elk jaar in onze tuin. Jammer dat dit is gebeurd.
Martien Witsenburg, Roelofarendsveen - 18-6-2012 19:44:28


Plaats een reactie:

Naam: *
Woonplaats: *
Email: *
  E-mail weergeven
Bericht: *