Mededelingen
Vacaturesmeer »
Laatste reactiesmeer »
- Green & White introduceert ambachtelijk Boerderijs (1)
- "Gangbare landbouw kan de wereld niet voeden" (2)
- Zuiver Zuivel breidt EKO-assortiment uit met twee nieuwe producten (1)
- Syngenta krijgt octrooi op klassiek veredelde rode peper (2)
- Lieke is Vrij - Eerste voedingsmerk dat glutenvrij én biologisch is (2)
- Bio Republic: Nieuw test- en aanbevelingsplatform voor bio-producten (1)
- OERsterk: Het gezondheidsboek dat iedere hype doorstaat (1)
- Bionext is bezorgd over herziening Europese zaadwetgeving (2)
- Verregaande regulering Europese zaadmarkt lijkt aanstaande (3)
- Demonstranten gooien ruiten van Denn's Biomarkt in (2)
Top-5 gisteren
Top-5 afgelopen week
Top-5 afgelopen maand
Overig nieuwsmeer »
- Patholoog twijfelt aan doodsoorzaak grensrechter Nieuwenhuizen - Elsevier
- Echtgenoot vermiste Gosia gearresteerd - AD.nl
- Nieuwe beelden tonen neerschieten Woolwich-verdachten - Volkskrant
- Schippers: inzet op fraude onverminderd groot - NOS
- Boijmans Van Beuningen wint Turing Toekenning - Telegraaf.nl
- Justitie houdt directeur vleesbedrijf Selten aan - NOS
- Nintendo Direct tijdens E3 - FOK!
- Nieuwe Windows 8 producten van HP - Hardware.Info
- Blok: eerste indicatie energielabel via internet - NOS
- 'Ik mis mijn jongens verschrikkelijk' - Telegraaf.nl
Bron: Google Nieuws
Koerslijstmeer »
Wisselkoersen t.o.v. Euro
Bron: ECB
Euribor
Bron: homefinance.nl
Aanmelden kan tot 17 april
Bijeenkomst Bionext College over handelsakkoord tussen VS en EU
Op dinsdag 24 april vindt in Nijkerk de eerste bijeenkomst plaats van Bionext College. De bijeenkomst is gericht op handelsbedrijven in de biologische sector. De eerste bijeenkomst gaat over importregels en de consequenties van het equivalentie-akkoord dat eerder dit jaar tussen de VS en de Europese Unie gesloten is.
"Nadat dit handelsverdrag ondertekend werd, kwamen er direct een hoop vragen bij ons binnen. Dit was voor ons het teken dat we hier iets mee moesten doen. Tijdens deze bijeenkomst zullen we samen met experts van Skal en Dienst Regelingen van het ministerie EL&I een overzicht geven van de laatste stand van zaken", licht Jasper Vink toe. Hij is Manager Communicatie & PR bij Bionext.
Bionext College moet de informatiebehoefte in het bedrijfsleven gaan invullen. "Dit is een nieuwe dienstverlening van Bionext." Er zijn al veel inschrijvingen binnen, van meer dan tien verschillende bedrijven. "Er kunnen er nog wel een paar bij. Aanmelden voor de bijeenkomst is mogelijk tot en met dinsdag 17 april."
Voor meer informatie: Jasper Vink, 030 2320491 en www.bionextcollege.nl
Bijeenkomst Bionext College over handelsakkoord tussen VS en EU
Op dinsdag 24 april vindt in Nijkerk de eerste bijeenkomst plaats van Bionext College. De bijeenkomst is gericht op handelsbedrijven in de biologische sector. De eerste bijeenkomst gaat over importregels en de consequenties van het equivalentie-akkoord dat eerder dit jaar tussen de VS en de Europese Unie gesloten is. "Nadat dit handelsverdrag ondertekend werd, kwamen er direct een hoop vragen bij ons binnen. Dit was voor ons het teken dat we hier iets mee moesten doen. Tijdens deze bijeenkomst zullen we samen met experts van Skal en Dienst Regelingen van het ministerie EL&I een overzicht geven van de laatste stand van zaken", licht Jasper Vink toe. Hij is Manager Communicatie & PR bij Bionext.
Bionext College moet de informatiebehoefte in het bedrijfsleven gaan invullen. "Dit is een nieuwe dienstverlening van Bionext." Er zijn al veel inschrijvingen binnen, van meer dan tien verschillende bedrijven. "Er kunnen er nog wel een paar bij. Aanmelden voor de bijeenkomst is mogelijk tot en met dinsdag 17 april."
Voor meer informatie: Jasper Vink, 030 2320491 en www.bionextcollege.nl
Publicatiedatum: 13-4-2012
Auteur: Lenneke Schot
Copyright: www.biojournaal.nl
Ander nieuws uit deze sector:
Plaats een reactie:

reageer op dit artikel
mail dit artikel
print

